1. Pirkimas

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu elektroninėje parduotuvėje Piguvisiems.lt susijusios nuostatos.
Skaityti daugiau

2. Pristatymas

Informacija apie pristatymo būdą ir terminus pateikiama prekės aprašyme. Skirtingom prekėm galiojantys pristatymo terminai: per 5-6 d.d.; 5-20 d.d.; 18-29 d.d.; 36-56 d.d.Skirtingų tiekėjų (gamintojų) prekes pristatysime keliomis siuntomis.
Skaityti daugiau

3. Grąžinimas

Kokiais atvejais negrąžinama 100 % prekės vertės?- Jeigu akivaizdūs netinkamo naudojimo, nepaaiškinamo sugadinimo požymiai arba pristatoma prastos būklės.- Jeigu prekė grąžinama be pakuotės, jeigu pakuotė sugadinta arba su transportavimo etiketėmis, dėl ko pakuotė nebegali būti naudojama – bus gražinama tik 50 % prekės vertės; ir- Jeigu prekė grąžinama, bet jai trūksta dalių ar priedų arba, jeigu incidento aprašas neatitinka tikrovės – kompensuojama nebus.Labai svarbu: Už gražintas prekes, kurių trūkumai arba pateiktas aprašas neatitinka tikrovės, kompensuojama nebus. Jos bus laikomos tiekėjų sandėlyje ir apie tai gausite pranešimą. Gavę pranešimą turėsite 5 dienas apsispręsti ir patvirtinti, ar pageidaujate, kad prekės būtų grąžintos į Jums, sumokėjus siuntimo išlaidas. Jeigu per 5 dienas negausime jokio patvirtinimo arba apmokėjimo, prekės bus sunaikintos perdirbimo centre ir mes jokiomis aplinkybėmis už prekes nepriimsime jokių pretenzijų.
Skaityti daugiau

4. Garantija

Visos prekes siūlomos kataloge turi 2 metu garantijas pagal Europos teise. Prekėms garantija taikoma tik tada kai prekės nebuvo nenaudotos, ir yra su originalia nepažeista pakuote.
Skaityti daugiau