DĖMESIO

Prekės, kurių pristatymas trunka ilgiau nei 8 d. d. ar prekių aprašyme nurodyta, kad prekė pristatoma ne iš ES šalies, yra užsakomos ir siunčiamos klientams ne iš Europos. Įgyvendinant Europos Sąjungos Tarybos priimtas taisykles, nuo liepos 1 d. ne ES šalyse įsigytos prekės turės būti deklaruotos muitinėje, už jas reikės sumokėti importo PVM bei kitus susijusius mokesčius.

Šiuos mokesčius klientas įsipareigoja sumokėti pats. 

Pagrindinės pristatymo taisyklės

Pirkėjas įsipareigoja užsakymo pateikimo formoje užpildyti teisingą informaciją apie save, ir nurodyti tikslų adresą prekių pristatymui. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių negali priimti pats, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui, prekės pažeidimų galimai atsiradusių transportavimo metu. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija. Pirkėjas turi susisiekti su pardavėju „Garantija ir gražinimas“ taisyklėse nurodyta tvarka.

Prekių pristatymo terminai

Informacija apie pristatymo terminus pateikiama prekės aprašyme. Jei pristatymo būdas nėra nurodytas – pristatymo terminas – 3-7 d. d. Skirtingų tiekėjų prekes pristatysime keliomis siuntomis. Papildomos pristatymo išlaidos tokiu atveju klientui nebus skaičiuojamos. Visais atvejais prekės pristatomos pirkėjui į namus nurodytu adresu, kurį pirkėjas pateikė užsakydamas prekes. Prekės pristatomos: DPD kurjeriu, paštu, GLS kurjeriu.

Prekės pirkėjui užsakomos tiesiai iš tiekėjo (gamintojo) tik gavus apmokėjimą už užsakymą ir nėra sandėliuojamos. Paaiškėjus, kad prekės tiekėjo sandėlyje nėra, pirkėjo užsakymas anuliuojamas ir pirkėjui grąžinami pinigai.

Prekių pristatymo kaina

Prekes į namus pristatomos visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio, matmenų ir transportavimo vietovės. Jei nėra nurodyta kitaip, prekių pristatymo kaina – 3,99 Eur. Prekių pristatymas į Kuršių Neriją – papildomas 22 Eur mokestis.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.

Galimi prekių pristatymo būdai:

– Prekės pristatomos Pirkėjo užsakymo formoje nurodytu adresu per Lietuvos paštą.

– Prekės pristatomos kurjeriu tiesiai Pirkėjui užsakymo formoje nurodytu adresu.

Siuntos, kurias pristato kurjeris, bus įteikiamos lauke. Tai reiškia, kad klientas nesulauks kurjerio skambučio į namų duris – kurjeris, prieš pristatydamas siuntą, telefonu informuos gavėją, kad siuntą reikės atsiimti lauke. Primenama, kad atsiimant siuntą, nesvarbu, lauke ar atidarius namų duris, reikia laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį bei veidą dengiančią apsauginę kaukę.

Prekių užnešimo paslauga nėra taikoma.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.